Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Триполіфосфат

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних і добре розчинних  харчових фосфатів!!! Представляємо Вашій увазі ТРИПЛІФОСФАТ НАТРІЮ (Е451, sodium triphosphate, STPP) один з найпопулярніших у використанні фосфатів в харчовій промисловості, який дуже широко використовується у виробництві рибної продукції в складі розсолів, маринадів, при виробництві рибного фаршу, рибної пасти і паштетів.

Переваги продукту: дрібнодисперсні гранули (підходить виробникам харчової продукції та сухих сумішей), відмінна розчинність.

Особливістю запропонованих нами фосфатів (в даному випадку триполіфосфату натрію)  є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продуті моментально розчиняються, і відповідно починають працювати.  Другий позитив - це відсутність злежування і комкування фосфатов, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв!!! Цей продукт давно довів свою ефективність у виробництві рибної продукції, рН середовища якого досягає триполіфосфат натрію знаходиться в діапазоні 9,5-10 (водний 1%-й розчин) і дозволяє м'ясному білку прийняти на себе певну кількість вологи. Використання триполіфосфата значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу.

Оптимальне дозування становить 0,4% від маси основної сировини. Максимальна доза 0,75% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів у перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%). Більш ефективно використовувати триполіфосфат натрію в комплексній суміші разом з іншимии фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитися на нашому сайті, або зателефонувавши нам і  наші спеціалісти із задоволенням Вас проконсультують). 

Нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних доповнювачів і емульгуючих сумішей для виробництва різноманітних  продуктів. Ці препарати також засновані на фосфатах, а також каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметилцелюлозі), емульгаторах, харчових волокнах  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо триполіфосфат натрію в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам  і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page