Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Компанія Віанокс - один з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України! Ми займаємося виробництвом і реалізацією комплексних стабілізаційних, емульгуючих, що консервують, фосфатовмісних (розсолів) і фосфатних систем для використання у всіх сферах харчової промисловості. Крім того ми пропонуємо і монокомпонентів: карагенан (очищені, напівочищення, і адаптовані до конкретних сфер використання), камеді (гуара, ксантанова, тара, ріжкового дерева та ін.), КМЦ (карбоксиметил целюлоза), фосфати (триполіфосфат натрію, пірофосфат натрію, дифосфат натрію (динатрийфосфат), гексаметафосфат натріяі ін.), ГДЛ (глюконо-дельта лактон), харчові волокна-клітковина (соєва, пшенична, бамбукова, бобова, суміші клетчаток і ін.), альгінати натрію і суміші на їх базі, емульгатори, агар-агар, глютен (суха пшенична клейковина), низин, аромати і ароматичні суміші та багато іншого.

Оскільки ринок харчових інгредієнтів постійно розвивається, ми, як виробники, постійно розширюємо наш асортимент, враховуємо побажання наших клієнтів і намагаємося задовольнити смак кожного покупця !!!

Серед наших клієнтів підприємства м'ясної, молочної, масложирової, кондитерської промисловості, хлібобулочного, рибного виробництв і виробники овочевих консервів, спецій і функціональних стабілізаторів. Деякі наші позиції використовуються у фармацевтичній та хімічній промисловості, у виробництві миючих і лакофарбових матеріалів, в бурових, будівельних роботах тощо

Зі свого боку ми завжди гарантуємо стабільну і високу якість наших продуктів, їх постійне і безперебійне наявність на наших складах, забезпечуємо технологічної підтримкою.

Будемо раді бачити і Вас серед наших партнерів !!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page