Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

КМЦ (карбоксиметилцелюлоза)

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України пропонує високоякісний ефективний загущувач - натрієву сіль карбоксиметил целюлози (карбоксиметилцелюлоза, КМЦ, Е466, Sodium carboxymethyl cellulose, розчинна клітковина, целюлоза) різних видів в’язкості.

В нашому асортименті представлена карбоксиметилцелюлоза натрієва сіль наступних в’язкостей 1% -го розчину:

- мінімум 5000cps,

- мінімум 6000cps,

- мінімум 7000cps.

Всі ці продукти добре розчинні, не злежуються та відповідають харчовій якості. На сьогоднішній день КМЦ широко застосовуються в харчовій промисловості в основному в якості згущувача.

Нами розроблені ряд комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей. Ці       препарати засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметил целюлози), білках, емульгаторах, пшеничній і соєвій клітковині, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта-лактон)  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо КМЦ (карбоксиметилцелюлозу) в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page