Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Поліфосфат, ( Е 452 )

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент   високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів. Пропонуємо Вашій увазі ефективний добре розчинний регулятор кислотності поліфосфат -   гексаметафосфат натрію (гексафосфат Na, Е452, натрію поліфосфат, Sodium Polyphosphate) - один з ефективних компонентів комплексних фосфатних систем для рибних продуктів.

Особливістю запропонованих нами фосфатів (в даному випадку поліфосфата- гексаметафосфату натрію є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продукти моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і комкування фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв!!!

Використання гексафосфата значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшити емульгуючі і реологічні властивості фаршевих продуктів, збільшується вологозв’язування кускових продуктів.

Оптимальне дозування становить 0,4-0,6% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів у перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%). Більш ефективно використовувати гексаметефосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами: триполіфосфатом, пірофосфатом та пірофосфатом кислим (з варіантами таких сумішей можна ознайомитися на нашому сайті, або зателефонувавши нам).

До того ж нами розроблені ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей  на основі фосфатів. Ці препарати засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметил целюлози), білках, емульгаторах, пшеничній та соєвій клітковині, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо гексаметафосфат натрію в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page