Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Стабілізатори для виробництва рибних фаршів і паст

Компанія Віанокс пропонує широкий спектр стабілізаційних систем  для виробництва рибного фаршу, рибних паштетів і паст з різним ступенем гідратації і деякими специфічними властивостями, які допоможуть Вам збільшити вихід і якість готової продукції !!! Всі наші суміші складалися в результаті тривалих випробувань, протестовані на підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами! Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь-якому випадку дають надійне і ефективне утримання вологи (бульйону), відсутність синерезиса (відсікання вологи в процесі зберігання), починають пов'язувати вологу "на холодну", що надає деякі зручності в роботі з сировиною.

 Наші стабілізаційні системи – високоякісний продукт українського виробництва, який не поступається за своїми властивостями всім існуючим імпортним аналогам і відрізняється доступною ціною. 

У складі набір камедів, що дозволяє надійно зв'язати всю вологу вже в холодних процессах. приготування та компоненти, які перешкоджають кристалізації льоду і мінімізують втрати при дефростації. Мають не тільки відмінні стабілізуючі властивості, але і виступають як відмінні емульгатори. При виробництві рибних фаршів, рибних паштетів і рибних паст ці суміші мають з ряд істотних переваг:

 • високий економічний ефект від застосування;
 • абсолютно нейтральний смак і запах;
 • відмінні емульгуючі і стабілізуючі властивості;
 • має високу вологозв’язуючу здатність;
 • забезпечує бездоганну консистенцію;
 • надає високу стійкість емульсії;
 • дає можливість застосування в рецептурі більшої кількості жирного сировини;
 • збільшується вихід готового продукту, знижуються втрати при термообробці;
 • підвищує густоту фаршу;
 • підвищує стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні;
 • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процес;
 • поліпшується смак продукту, продукт стає більш соковитим.

 

Крім комплексних рішень   ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: каррагінани, гуарову камідь, камідь  тари, камідь ріжкового дерева, ксантанову камідь, КМЦ (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрія, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати та інші  компоненти.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів, Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів !!! Ефективність і висока якість наших сумішей можлива тільки завдяки якісній і високо функціональній сировині та глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів наших технологів.

Всі наші  стабілізатори ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт,  який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page