Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Емульгатори

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент   емульгаторів (моногліцериди і дигліцериди жирних кислот, Mono- and Di-glycerides of fatty acids, емульгуючі суміші, Е 471, Е472, E 472c) для харчових виробництв!!! У нашому асортименті є емульгатори на основі моногліцеридів (моностеорат) жирних кислот,  дигліцеридів  жирних кислот і  суміші на їх основі. В рибному виробництві емульгатори застосовуються у виробництві рибного фаршу, рибних паштетів і паст. Наші емульгатори дозволяють підвищити якість таких продуктів і вирішити проблеми, що виникають при розшаруванні емульсій і відшаровуванні жиру в процесі їх зберігання.

Переваги застосування:

  • підвищується стабільність емульсії;
  • поліпшується консистенція і товарний вигляд готового продукту;
  • поліпшується смак продукту, зникає неприємний жирний присмак;
  • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
  • підвищується стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні.

Рекомендоване дозування: 0,3 - 0,8 %. Точні дозування залежать від якості вихідної сировини, бажаної якості продукції та виду продукції, що виробляється.

Спосіб застосування: Додається в сухому вигляді разом з жирової фазою. 

Нами реалізуються не тільки окремі емульгатори і  емульгуючі суміші, а й ряд комплексних стабілізаційних сумішей для переробки риби. Ці препарати засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметил целюлози), білках, емульгаторах, пшеничній і соєвій клітковині, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта-лактоні)  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо емульгатори  в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.. 

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page