Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент   високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів, а саме - ефективний регулятор кислотності пірофосфат натрію (E 450, Tetrasodium phosphates, TSPP, пірофосфат, пірофосфат натрію чотирьох заміщений).

Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, рибних продуктів, кондитерських виробів, в молочній та в інших видах харчової промисловості. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс Е450.

Пірофосфат натрію один з найпопулярніших компонентів фосфатних сумішей для виробництва розсолів і маринадів для риби, рибних фаршів, паст і паштетів. Використання пірофосфата в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу. Більш ефективно  використовувати пірофосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитися на нашому сайті, або зателефонувавши нам, і наші фахівці із задоволенням Вас проконсультують).

Нами розроблений ряд  комплексних стабілізаційних, доповнюючих і емульгуючих сумішей для виробництва всіляких рибних продуктів. Ці препарати крім фосфатної складової засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари,  камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), білках, емульгаторах та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо пірофосфат натрію в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page