Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ПРОТТЕКТ Ф8 комплексна фосфатна суміш

Компанія Віанокс  - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент   високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів для виробництва рибних продуктів: триполіфосфат (Е451), пірофосфат (Е450), динатрійфосфат (Е450),  гексаметафосфат (Е452) натрієві солі.

На базі цих компонентів, внаслідок тривалих експериментів і випробувань нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші які показали максимально усереднений вихід і надійне утримання вологи на тушках, кусковому філе, середньо- і дрібноподрібненому фарші з м'яса риби. Препарати протестовані на підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими фосфатними сумішами.

Особливістю запропонованих нами фосфатних систем є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів і дозволяють використовувати їх не тільки для фаршевих продуктів, паштетів і паст, але і для розсолів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продути моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і комкування фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати не тільки переробним підприємствам, а й виробникам сухих харчових композицій!!!

В асортименті наших фосфатних сумішей можна виділити  комплексну  фосфатну суміш  ПРОТТЕКТ Ф8 для виробництва продукції з риби (Е331, Е450, Е451, Е452). Даний продукт можна використовувати як варіант регулювання кислотності при виробництві рибопродуктів. Вони створюють певну кислотність фаршу, і взаємодіють з м'ясними білками, що дозволяє їм прийняти на себе певну кількість вологи. Використання фосфатів в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу, наші фосфати ефективно працюють і як регулятори кольору готових продуктів.

Завдяки якісній вхідній сировині, дані продукти вирішують складні технологічні та економічні рішення і мають ряд істотних переваг:

-  коригують рН, завдяки чому м'ясний білок більш активно підбирає вологу;

- надають щільність і одночасно соковитість готового продукту, роблять його більш ніжним на смак;

- добре розчиняються навіть в холодній воді;

- коригують кольороутворення у виробах;

- мають невелику «консервуючу дію»;

- не злежуються в процесі тривалого зберігання, зберігають сипкість;

- не комкуються при контакті з водой;

- дають високий економічний ефект від застосування;

- мають емульгуючі і стабілізуючі властивості;

- збільшують вихід готового продукту, знижуються втрати при термообробці;

- підвищують стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні;

-стабілізують якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу.

Оптимальне дозування  ПРОТТЕКТА Ф8  становить 0,4% від маси основної сировини. Максимальна доза 0,75% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів у перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%).

Крім комплексних рішень  ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: триполіфосфат натрія, пірофосфат натрія, динатрійфосфат, гексаметафосфат, а також каррагінан, гуарову камідь, камідь  тари, камідь ріжкового дерева, ксантанову камідь, КМЦ (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрія, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта-лактон), цитрати  та інші  компоненти. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших сумішей. Ефективність і висока якість наших сумішей можлива тільки завдяки якісній і високофункціональній сировині, а також глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів нашими технологами.

Всі наші компоненти ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг. 

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам  і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page