Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Камідь тари

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісну і високов'язку камідь дерева тара (tara gum, Е417, тари камідь). Камідь дає кремоподібну і щільну структуру золю, що дозволяє цей компонент вже дуже довгий час використовувати в харчовій промисловості, як активний загущувач.

Камідь тари тари розчинна у холодній воді, а найбільшою в'язкості такий розчин досягає при температурах понад 70˚С. При концентрації 2-3% утворюється густа пастоподібна маса.

Харчовим системам камідь тара надає кремоподібну структуру. Однак, як і гуарова камідь, і камідь плодів ріжкового дерева чутлива до кислотності середовища. В "холодних" технологічних процесах проблем зазвичай не виникає, однак при високих температурах ефект від присутності в системі знижується. При використанні в комбінації з іншими камедями (зокрема, з ксантановою, гуаровою, камедью ріжкового дерева), а також з каррагінаном         проявляє синергетичний ефект.

Нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних доповнювачів і емульгуючих сумішей для виробництва рибної продукції. Ці препарати засновані на фосфатах, а також каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметилцелюлозі), емульгаторах, харчових волокнах  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо камідь дерева тари в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам  і наші  спеціалісти  допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page