Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ПРОТТЕКТ 100 комплексна стабілізаційна суміш

Компанія Віанокс пропонує широкий спектр стабілізаційних систем  для виробництва рибних заливних і паштетів, які допоможуть Вам збільшити вихід і якість готової продукції!!! Всі наші суміші складалися в результаті тривалих випробувань, протестовані на підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами! Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь-якому випадку дають надійне і ефективне утримання вологи (бульйону), відсутність синерезису (відсікання вологи в процесі зберігання), починають пов'язувати вологу "на холодну", що надає деякі зручності в роботі з сировиною. Всі препарати добре витримують високі температури!

Стабілізаціна система  ПРОТТЕКТ 100 – високоякісний продукт українського виробництва, який не поступається за своїми властивостями всім існуючим імпортним аналогам і відрізняється доступною ціною Проттект 100 - комплексна стабілізаційна система з високим ступенем гідратації, до складу якого входять камеді і каррагінани. Даний препарат має підвищену гідратацію по волозі, не сильно густить «на холодну».

Проттект100 після процесу нагрівання-охолодження дає гелі бульйонного кольору, що робить його незамінним для виробництва всіляких рибних заливних. Дана суміш являє собою нове покоління стабілізаторів рослинного походження з рядом суттєвих переваг:

  • високий економічний ефект від застосування;
  • абсолютно нейтральні смак і запах;
  • відмінні стабілізуючі властивості;
  • має високу вологозв’язуючу здатність;
  • забезпечує бездоганну консистенцію;
  • збільшується вихід готового продукту, знижуються втрати при термообробці;
  • підвищує стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні;
  • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу.

Стабілізатор ПРОТТЕКТ 100 - дрібнодисперсний порошок білого кольору. Набухає у воді, утворюючи в'язкі, стійкі до температури і механічних впливів гелі, емульгує і стабілізує дисперсні системи. 

Крім комплексних рішень   ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: каррагінани, гуарову камідь, камідь  тари, камідь ріжкового дерева, ксантанову камідь, КМЦ (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрія, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта-лактон), цитрати та інші  компоненти. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів!!! Ефективність і висока якість наших сумішей можлива тільки завдяки якісній і високо функціональній сировині та глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів нашими технологами.

Всі наші  стабілізатори ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page