Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ПРОТТЕКТ К4 комплексна стабілізуюча суміш

Компанія Віанокс пропонує широкий спектр стабілізаційних систем для виробництва рибних фаршів, паст і паштетів, здатний збільшити їх вихід, стабілізувати систему при термообробці і т.д. Всі наші суміші складалися в результаті  тривалих випробувань, протестовані на підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами!

Стабілізаційна система  ПРОТТЕКТ К4 – високоякісний продукт українського виробництва, який не поступається за своїми властивостями всім існуючим імпортним аналогам і відрізняється доступною ціною.  Проттект К-4- це порівняно недорогий наповнювач на основі комплексу клітковини, білків і загусників з гідратацією 1:10-12. Володіє хорошими емульгуючими і стабілізаційними властивостями.

Ця суміш являє собою нове покоління стабілізаторів рослинного походження з рядом суттєвих переваг:

  • високий економічний ефект від застосування;
  • абсолютно нейтральні смак і запах;
  • відмінні емульгуючі та стабілізуючі властивості;
  • має високу вологозв’язуючу здатність;
  • забезпечує бездоганну консистенцію;
  • надає високу стійкість системі;
  • збільшує вихід готового продукту;
  • підвищує стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні;
  • стабілізує якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
  • покращує смак продукту.

Стабілізатор ПРОТТЕКТ К4 - дрібнодисперсний порошок кремового кольору. Набухає у воді, утворюючи пластичні, стійкі до температури і механічних впливів маси, емульгує і стабілізує дисперсні системи.

Крім комплексних рішень ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: каррагінани, гуарову камідь, камідь  тари, камідь ріжкового дерева, ксантанову камідь, КМЦ (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрія, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта-лактон), цитрати та інші  компоненти.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів!!! Ефективність і висока якість наших сумішей можлива тільки завдяки якісній і високофункціональній сировині та глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів нашими технологами.

Всі наші компоненти ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти для наших стабілізаціййних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page