Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Дигліцериди жирних кислот

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує дигліцериди жирних кислот (Diglyceridesof fattya cids, Е472, E472c, Citrem, Цитрем) для харчових виробництв!!! Дигліцериди в рибній промисловості застосовуються у виробництві рибного фаршу, рибних паштетів і паст. Наші емульгатори   дозволяють покращити якість таких продуктів і вирішити проблеми, пов’язані з розшаруванням емульсії і відшаруванні жиру в процесі зберігання.

Переваги застосування:

  • підвищується стабільність емульсії;
  • покращується консистенція і товарний вигляд готового продукту;
  • покращується смак продукту, усувається неприємний жировий присмак;
  • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
  • підвищується стійкість продукції до дії несприятливих факторів при зберіганні.

Рекомендовані дозування: 0,3-0,8%. Більш точні дозування залежать від якості вхідної сировини, бажаної якості продукції і виду продукції що виготовляється. Спосіб застосування: Додається в сухому вигляді разом із жировою фазою. 

Нами реалізуються не лише окремі емульгатори та емульгуючі суміші, але і ряд комплексних стабілізаційних сумішей для переробки риби. Ці препарати розроблені на основі каррагінану, гуаровоїкамеді, камеді дерева тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметилцелюлози), білків, емульгаторів, пшеничної та соєвої клітковини, альгінатів, цитратів, ГДЛ  (глюконо-дельта-лактоні) фосфатів та інших компонентів. Ці інгредієнти і в чистому вигляді дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а в сумішах їх робота ще й  взаємопідсилюється (за рахунок ефекту синергізму). Таким чином при використанні комплексних сумішей на виході отримуємо хороший виробничий та економічний результат.

Ми реалізуємо дигліцериди жирних кислот в багатошарових бумажних  мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем купувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни дуже демократичні!!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page