Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Гексаметафосфат

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий ассортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів!!! Пропонуємо Вашій увазі ефективний добре розчинний регулятор кислотності поліфосфат  -  гексаметафосфат натрію (гексафосфатNa, Е452, Натрію поліфосфат, SodiumPolyphosphate) - один із ефективних компонентів комплексних фосфатних систем для  м’ясних напівфабрикатів.

Особливістю запропонованих нами фосфатів (в даному випадку поліфосфату- гексаметафосфату натрію) являється їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продукти моментально розчиняються, і відповідно, починають працювати. Другий позитив – це відсутність злежування і комкування фосфатів, що дозволяє з успіхом використовувати їх підприємствами усіх напрямків харчової промисловості!!! Використання гексаметафосфату в значній мірі дозволяє отримати більш твердий продукт, покращуються емульгуючі та реологічні властивості фаршевих продуктів, збільшується вологопоглинання шматкових продуктів.

Оптимальне дозування становить 0,4-0,6 % від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів в перерахунку на  Р2О5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%).

Більш ефективно використовувати гексаметафосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами: триполіфосфатом, пірофосфатом і пірофосфатомкислим (з варіантами таких сумішей можна ознайомитися на нашому сайті, або зателефонувавши нам). До того ж нами розроблено ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей на основі фосфатів. Ці препарати розроблені на основі каррагінану, гуаровоїкамеді, камеді дерева тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметилцелюлози), білків, емульгаторів, пшеничної та соєвої клітковини, альгінатів, цитратів, фосфатів та інших компонентів. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (за рахунок ефекту синергізму), на виході маємо хороший виробничий та економічний результат.

Ми реалізуємо гексаметафосфат натрію в багатошарових бумажних  мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою  наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем купувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни дуже демократичні!!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт,який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page