Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Камідь ріжкового дерева

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує Вашій увазі ефективний загущувач - камідь  ріжкового дерева (Е410, камідь ріжка, рожок, кораб, камідь кораба, Locust carab bean gum). Цей компонент вже дуже довгий час використовується в харчовій промисловості, як активний загущувач.

1.Походження (місце зростання, зовнішній опис).

Ріжкове дерево вирощують на півдні Марокко і в Чилі. Борошно з бобів ріжкового дерева  Е 410 отримують, використовууючи плоди дерева Ceratonia siliqua L.

2.Будова (формула, хімічні і фізичні властивості).

Полісахаридна структура кароба (камеді ріжкового дерева) утворена з довгих лінійних ланцюгів, що складаються з молекул D-манози з бічним ланцюгом D-галактози. Розподіл бічних ланцюгів галактози не впорядковано. Співвідношення манози і галактози в молекулі Кароб - 4:1. Камідь ріжка розчинна в гарячій воді і найбільшої в'язкості такий розчин досягає при температурах понад 80˚С. При концентрації 2-3% утворюється густа пастоподібна маса, але не гель.

3.Виробництво.

Ріжкове дерево отримується простим помолом ендосперму насіння, не піддаючись абсолютно ніякій модифікації. Більш жорстку оболонку насіння ріжкового дерева розм'якшують сірчаною кислотою..

4.Застосування.

Харчовим системам камідь ріжкового дерева надає кремоподібну структуру, вона чутлива до кислотності середовища. В "холодних" технологічних процесах проблем зазвичай не виникає, однак при високих температурах ефект від присутності в системі знижується. При використанні в комбінації з іншими камедями, зокрема, з ксантановою, камедю тари, гуаровою камедю камедь ріжкового дерева проявляє ефект синергізму.

Нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних  доповнювачів і емульгуючих сумішей для виробництва рибної продукції. Ці препарати засновані на фосфатах, а також каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметилцелюлозі), емульгаторах, харчових волокнах та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Камідь ріжкового дерева упаковується в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні!!!

Зателефонуйте нам  і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page