Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат кислий

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів. Пропонуємо Вашій увазі дифосфат натрію (пірофосфат натрію двохзаміщений, пірофосфат натрію кислий, динатрійфосфат, Е450, Diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з компонентів фосфатних сумішей для розсолів і маринадів при виробництві риби, а також рибних паштетів, паст і фаршів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає розсипчастість навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс харчової добавки Е 450. Використання динатрійфосфата значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються кольороутворення готового продукту, емульгуючі та реологічні властивості фаршу.

У більшості сфер харчової промисловості в чистому вигляді динатрійфосфат використовувати недоцільно, саме тому рекомендуємо використовувати наші фосфатні суміші на його базі. Особливістю запропонованих нами фосфатних сумішей є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші суміші фосфатів моментально розчиняються, і відповідно починають працювати.

Крім сумішей фосфатів, нами розроблені ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва різних видів харчової продукції. Ці препарати крім фосфатної складової засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари,  камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметилцелюлозі), білках, емульгаторах та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Дифосфат натрію  упакований в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page