Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ГДЛ (глюконо-дельта-лактон)

Компанія  Віанокс пропонує регулятор кислотності - ГДЛ (глюконо-дельта-лактон, лактон глюконової кислоти, Е 575) – добре розчинний продукт, застосовують в м’ясній, молочній, рибній та інших напрямках харчової промисловості.

Глюконо-дельта-лактон (ГДЛ) - білий, практично без запаху кристалічний порошок із легко солодкуватим смаком, добре розчинний у воді.

Для підвищення ефективності і стабільності окрашування, регулювання смакових властивостей (придає певну гостринку-кислинку), регулювання рН харчових продуктів(рН 1%-го розчинус кладає 4,0) рекомендується застосовувати глюконо-дельта-лактон (ГДЛ).

В розчинах ГДЛ гідролізується в глюконову кислоту, поступово понижаючи рН системи. При встановленні рівноваги, з лактону, який має слабо кислу реакцію, утворюється глюконова кислота с кислим смаком і низьким показником рН.

Понижений рівень рН встановлюється у проміжку від 40 до 60 хвилин та більше, в залежності від концентрації ГДЛ та температури. При температурі 25°С рівновага встановлюється через 3 год, при 40°С - через 1 год.

Дозування вх. арчових продуктах коливаєтьсявід  0,15% до 2% ГДЛ від маси готового продукту.

Окрім глюконо-дельта-лактону, нашими спеціалістами розроблено ряд  комплексних стабілізуючих та емульгуючих сумішей ля виробництва рибної продукції. Ці препарати розроблені на основі каррагінану, гуарової камеді, камеді дерева тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметилцелюлози), білків, емульгаторів, пшеничної та соєвої клітковини, альгінатів, цитратів, фосфатів та інших компонентів. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (за рахунок ефекту синергізму), на виході маємо хороший виробничий та економічний результат.

Ми реалізуємо глюконо-дельта-лактон (ГДЛ) в мішках з  поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою  наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем купувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни дуже демократичні!!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходитьдля Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page