Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Лимоннокислий цитрат натрію

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісний і ефективний цитрат натрію (цитрат, лимоннокислий натрій, цитрат Na, Sodium citrates, Е331) для харчових виробництв.

Даний продукт може використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві харчових продуктів, а також служить відмінною альтернативою фосфатам та їх комплексам.   Використання цитрата натрію в значній мірі дозволяє отримати продукт з поліпшеними емульгуючими і реологічними властивості. У деяких випадках він ідеально замінює фосфати.

Цитрати знайшли широке застосування в харчовій промисловості завдяки тому, що в них відсутній залишки фосфорної кислоти (фосфатази) яка нормується в харчових продуктах.

Особливістю запропонованих нами цитратів є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продути моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і комкування.

Нами розроблений ряд  комплексних стабілізаційних, доповнюючих і емульгуючих сумішей для виробництва різних харчових продуктів. Ці препарати засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметилцелюлозі), білках, емульгаторах, пшеничній та соєвій клітковині, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми поставляємо цитрат натрію промисловими партіями в мішках по 25 кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page