Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Дифосфат

Компанія Віанокс – одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий ассортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів. Пропонуємо до Вашої уваги дифосфатнатрію (пірофосфат натрію двозаміщений, пірофосфат натрію кислий, динатрій фосфат, Е450, Diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з компонентів фосфатних сумішей для розсолів і маринадів при виробництві риби, а також рибних паштетів, пасті фаршів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає  розсипчатість навіть при довготривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компоненту. Має індекс харчової добавки Е450. Використання динатрійфосфату в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, покращити кольороутворення готового продукту, емульгуючі та реологічні властивості фаршу.

В більшості сфер харчової промисловості в чистому вигляді динатрійфосфат використовувати  недоцільно, саме тому рекомендуємо використовувати наші фосфатні суміші. Особливістю наших фосфатних сумішей є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх у порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішувані наші суміші фосфатів моментально розчиняються, і відповідно починають працювати.

Окрім сумішей фосфатів, нами розроблено рядко комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва різноманітних видів харчової продукції. Ці препарати розроблені на основі каррагінану, гуарової камеді, камеді дерева тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметилцелюлози), білків, емульгаторів, пшеничної та соєвоїклітковини, альгінатів, цитратів, ГДЛ  (глюконо-дельта-лактоні), фосфатів та інших компонентів. Ці інгредієнти і в чистому вигляді дуже широко використовуютьясв харчовій промисловості, а в сумішах їх робота ще й  взаємопідсилюється(за рахунок ефекту синергізму). Таким чином при використанні комплексних сумішей на виході отримуємо хороший виробничий та економічний результат.

Дифосфат натрия запакований в багатошарові бумажні  мішки з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною  підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем купувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни дуже демократичні!!!

Зателефонуйте намі наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт,який максимально підходить для Вас!!!

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page