Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Проттект 01 комплексна емульгуюча суміш

Компанія Віанокс- одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент   емульгаторів (емульгуючі суміши, Е 471, Е472, E 472c, моногліцериди і дигліцериди жирних кислот, Mono- and Di-glycerides of fatty acids, моностеорат) для харчових виробництв!!! У нашому асортименті є емульгатори на основі моногліцеридів (моностеорат) жирних кислот,  дигліцеридів  жирних кислот і  суміші на їх основі. В рибному виробництві емульгатори застосовуються у виробництві рибного фаршу, рибних паштетів і паст. Наші емульгатори дозволяють підвищити якість таких продуктів і вирішити проблеми, що виникають при розшаруванні емульсій і відшаровуванні жиру в процесі їх зберігання.

Переваги застосування:

  • підвищується стабільність емульсії;
  • поліпшується консистенція і товарний вигляд готового продукту;
  • поліпшується смак продукту, зникає неприємний жирний присмак;
  • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
  • підвищується стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні.

Рекомендоване дозування: 0,3 - 0,8 %. Точні дозування залежать від якості вихідної сировини, бажаної якості продукції та виду продукції, що виробляється.

Спосіб застосування: Додається в сухому вигляді разом з жирової фазою. 

Нами розроблені не тільки емульгуючі суміші, а й ряд комплексних стабілізаційних сумішей для виробництва рибної продукції. Ці препарати засновані на каррагінанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, КМЦ (карбоксиметил целюлози), білках, емульгаторах, пшеничній та соєвій клітковині, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  та інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємно посилюються (внаслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо Проттект 01   в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг. 

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально підходить для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page