Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Триполіфосфат

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів!

 Пропонуємо Вашій увазі ТРИПОЛІФОСФАТ НАТРІЯ (Е451, sodium triphosphate) - один з популярних по використанню фосфатів в харчовій промисловості!!!

Перевага продукта: дрібнодисперсні гранули (підходить виробникам харчової продукції і сухих сумішей), відмінна розчинність.

Особливістю фосфатів (триполіфосфату натрію) які пропонує наша компанія є їх дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішуванні  наші фосфати миттєво розчиняються і відповідно починать працювати. Вони не злежуються, не комкуються, що дозволяє їх використовувати підприємствам усіх напрямків харчових виробництв! Даний продукт може використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві харчових продуктів.

рН триполіфосфат натрія знаходиться в діапазоні 9,5-10 (водний 1%-й розчин)  та дозволяє м᾿ясному білку взяти на себе певну кількість вологи. Використання триполіфосфата в значній мірі дозволяє отримати щільний продукт, покращити емульгуючі та реологічні властивості фарша.

Більш ефективно  використовують триполіфосфат натрія в комплексній суміші разом з  іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитись на нашому сайті, або зателефонувавши нам, і наші специалісти із задоволенням Вас проконсультують).

Ми реалізуємо триполіфосфат натрія у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page