Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Суміш фосфатів

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів для виробництва рибної продукції: триполіфосфат (Е451), пірофосфат (Е450), динатрійфосфат (Е450),  гексаметафосфат (Е452)  натрієвої солі. На основі цих компонентів в процесі тривалих дослідів нами були розроблені високоякісні фосфатні суміші для м᾿ясопереробної, молочної, рибної та інших сфер  харчового виробництва, які показали максимально усереднені вихода та надійне утримання вологи. Препарати  протестовані на підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з  нашими фосфатними сумішами.

Особливістю фосфатів (поліфосфата- гексаметафосфата натрія), які пропонує наша компанія є їх дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішуванні  наші фосфати миттєво розчиняються і відповідно починають працювати. Вони не злежуються, не комкуються, що дозволяє підприємствам їх використовувати в усіх напрямках харчового виробництва, а також виробникам сухих харчових композицій!  Завдяки якісній вхідній сировині, дані продукти вирішують складні технологічні задачі і мають ряд істотних переваг:

-  корегують рН;

-  надають щільність і одночасно соковитість  в готовому продукті, роблять його більш ніжним за смаком;

- добре розчиняються навіть у холодній воді;

- корегують забарвлення у виробах;

- мають невеликий «консервуючий ефект»

- не злежується в процесі тривалого зберігання, зберігає сипучість;

-  не комкуються;

- дають високий  економічний  ефект від застосування;

 - мають емульгуючі та стабілізуючі властивості;

 - збільшують вихід готового продукту;

 - підвищують стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні;

 - стабілізують якість продукції при неоднорідній сировині і коливанні технологічного процесу.

Крім комплексних рішень  ми можемо запропонувати окремі компоненти: триполіфосфат натрія, пірофосфат натрія, динатрійфосфат, гексаметафосфат, а також карагинани, гуарову камедь, камедь  тари, камедь рожкового дерева, ксантанову камедь, кмц (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрія, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати  та інші  компоненти.

Ми реалізуємо наші компоненти у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки нашим старанням, всі інгредієнти для стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page