Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Поліфосфат натрія, ( Е 452 )

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів!

 Пропонуємо Вашій увазі ефективний регулятор кислотності, розпушувач поліфосфат натрія -  гексаметафосфат натрія, Е452, гексафосфат Na, Натрія поліфосфат, Sodium Polyphosphate поліфосфат - один з ефективних компонентів  комплексних фосфатних систем.

Особливістю фосфатів (поліфосфата- гексаметафосфата натрія), які пропонує наша компанія є їх дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішуванні  наші фосфати миттєво розчиняються і відповідно починать працювати. Вони не злежуються, не комкуються, що дозволяє підприємствам їх використовувати в усіх напрямках харчових виробництв!

Більш ефективно  використовувати  гексаметафосфат натрія в комплексній суміші разом з  іншими фосфатами: триполіфосфатом, пірофосфатом та пірофосфатом кислим - з варіантами таких сумішей можна ознайомитись на нашому сайті, або зателефонувавши нам, і наші специалісти із задоволенням Вас проконсультують).

Спеціалістами нашої компанії розроблений ряд комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей на основі фосфатів. Ці препарати базуються на  карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлозі), білках, емульгаторах, пшеничній та соєвій клітковині, альгинатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні)  та інших компонентах.  Вони широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти цих сумішей взаємопосилюються (внаслідок ефекту синергізма), отримуємо гарний виробничий та економічний результат.

Ми реалізуємо гексаметафосфат натрія у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки нашим старанням, всі інгредієнти для стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page