Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів,  зокрема ефективний регулятор кислотності - пірофосфат натрія (Е450,  Tetrasodium phosphates, TSPP, пірофосфат, пірофосфат натрія чотирьох заміщений). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності у виробництві м᾿ясопродуктів, молочних продуктів, як розпушувач у виробництві кондитерських виробів та інших видах харчової промисловості. Пірофосфат натрія  дрібнодисперсний продукт, не злежується, добре розчинний як для даного компонента. Має   індекс Е450.

Пірофосфат натрія  один з популярних компонентів фосфатних сумішей.

Використання пірофосфата в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, покращення кольору в готовому продукті, емульгуючі та реологічні властивості фарша. В кондитерській та хлібопекарській промисловості виступає ефективним розпушувачем.

Більш ефективно використовувати  пірофосфат натрія  в комплексних сумішах разом з іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитись на нашому сайті, або позвонити нам, і наші спеціалісти із задоволенням Вас проконсультують). Наша компанія може запропонувати також ряд  комплексних стабілізаційних та емульгуючих сумішей для виробництва різних  видів харчової продукції на основі  карагинанів, гуарової камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, КМЦ (карбоксиметил целюлози), емульгаторів, харчових  волокон, фосфатів, ГДЛ (глюконо-дельта лактону), цитратів та інших компонентів.

Всі наші продукти запаковані у багатошарові паперові мішки з поліпропіленовими вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page