Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат натрія кислий

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних, добре розчинних харчових фосфатів,  зокрема ефективний регулятор кислотності - пірофосфат натрія (Е450, Diphosphates, пірофосфат, пірофосфат натрія двохзаміщиний, дифосфат натрія, динатрій фосфат, пірофосфат натрія кислий).

Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності у виробництві м᾿ясопродуктів, молочних продуктів, як розпушувач у виробництві кондитерських виробів та інших видах харчової промисловості. Пірофосфат натрія  дрібнодисперсний продукт, не злежується, добре розчинний як для даного компонента.

Використання динатрійфосфата в значній мірі дозволяє отримати більш щільний продукт, покращення кольору в готовому продукті, емульгуючі та реологічні властивості фарша. В кондитерській та хлібопекарській промисловості виступає ефективним розпушувачем.

У деяких сферах харчової промисловості в чистому вигляді динатрійфосфат використовувати недоцільно, саме тому рекомендують використовувати  фосфатні суміші на їх основі. Особливістю фосфатних сумішей , які пропонує наша компанія є їх дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному перемішуванні  наші фосфатні суміші миттєво розчиняються і відповідно починать працювати.

Крім сумішей фосфатів  наша компанія може запропонувати також ряд  комплексних стабілізаційних та емульгуючих сумішей для виробництва різних  видів харчової продукції на основі  карагинанів, гуарової камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, КМЦ (карбоксиметил целюлози), емульгаторів, харчових  волокон, фосфатів, ГДЛ (глюконо-дельта лактону), цитратів та інших компонентів.

Всі наші продукти запаковані у багатошарові паперові мішки з поліпропіленовими вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page