Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрія альгінат

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісний  альгінат натрія  (Е401, натрія альгінат, альгінат Na, Sodium alginate) - ефективний загусник, який може давати пружні термонезворотні  гелі  в холодних  процесах.

Всі препарати на основі альгінату натрія відносно добре розчиняються у воді, не злежуються, при контакті з водою дають густу масу,  яка через деякий час стає гелем типу "студня". Дані властивості дуже зручні у тих випадках, коли потрібно бути впевненим, що підготовлене на цьому препараті сировина не відпустить вологу, а надійно буде її утримувати. Завдяки таким властивостям альгінат натрія  знайшов широке застосування не тільки в харчовій промисловості, але й хімічній, фармацевтичній, у виробництві кремів, у стоматології, лакофарбуючих матеріалів.

Крім альгіната натрія   наша компанія може запропонувати виробникам також  карагинани, гуарову камедь, камедь тари, камедь рожкового дерева, ксантанову камедь, КМЦ (карбоксиметил целюлоза), емульгатори, харчові  волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати та інші компоненти.

Всі наші продукти запаковані у багатошарові паперові мішки з поліпропіленовими вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page