Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрій лимоннокислий

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісний та ефективний цитрат натрія (цитрат, лимоннокислий натрій, цитрат Na, Sodium citrates, Е331) для харчового виробництва. Цей продукт може використовуватися як регулятор кислотності у виробництві харчових продуктів, а також служить альтернативою фосфатам та їх комплексам.  Викоритання цитрата натрія в значній мірі довзволяє отримати продукт з покращеними емульгуючими та реологічними властивостями. В деяких випадках він ідеально замінить фосфати. Цитрати знайшли широке застосування в харчовій промисловості завдяки тому, що в них відсутній залишок фосфорної кислоти (фосфатази), яка нормується в харчових продуктах.

Важливою особливістю цитратів, які пропонує наша компанія – це дуже гарна розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами.

При контакті з водою та незначному перемішуванні, наші продукти миттєво розчиняються і, відповідно, починають працювати. Також важливий момент – відсутність комків та злежаності.

Нами розроблений ряд сумішей, серед компонентів яких є ксантанова камедь, камедь тари, камедь рожкового дерева, гуарова камедь, різні карагинани, кмц (карбоксиметилцелюлоза)  та інші компоненти. Ці суміші мають специфічні, індивідуальні властивості і адаптовані під конкретні види харчових виробництв. Вони широко використовуються в промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопосилюються (внаслідок ефекта синергізма), отримуємо гарний виробничий і економічний ефект.

Ми поставляємо цитрат натрія промисловими партіями у мішках по 25 кг.

 Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і всіма дозвільними документами. Завдяки нашим старанням, всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем закупляють безпосередньо на заводах-виробниках, а тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page