Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Конжак

Пропонуємо Вашій увазі  ефективний загусник - Е425 (конжак, коньяк манан, konjk gum), який є дуже активний і високов᾿язкий препарат (36000cps 1%-й розчин).

Конжак - це глюкоманан. Він проростає в клубнях багаторічних рослин, які відносяться до сімейства Araceen,  які спачатку росли в Південній Азії. На сьогоднішій день ці рослини зустрічаються як дикорослі не тільки в тропічних і субтропічних лісах Азії, але й в регіонах з помірним кліматом. Клубні конжака дають плоди щорічно, в деяких країнах використовуються як харчовий інгредієнт більше 1500 років. Самі ранні згадки  про його вживання в їжу були в Японії, Китаї, Індонезії, Бірмі та Індокитаї (використовувався як активний загусник). За осанній час конжак знайшов широке застосування в хімічній, косметичній і парфумерній промисловостях, а також в бурових і будівельних напрямках.

Окрім монокомпонентів нами розроблено ряд комплексних стабілізаційних, наповнюючих і емульгуючих сумішей для виробництва різних харчових продуктів. Ці препарати   базуються на карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлозі, білках, емульгаторах, пшеничній та соєвій клітковині, альгинатах, цитратах, фосфатах  та інших компонентах. Вони широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопосилюються (внаслідок синергізма), можна отримати гарний виробничий та економічний ефект.

Ми реалізуємо камедь конжака у багатошарових мішках з поліпропіленовим вкладками по 20 кг або 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page