Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

КМЦ (карбоксиметилцелюлоза)

Компанія Віанокс - одна з лидерів на ринку харчових інгредієнтів України пропонує високоякісний та ефективний загусник – натрієву сіль карбоксиметил целюлози (карбоксиметил целюлоза, КМЦ, Е466,, Sodium carboxymethyl cellulose, рлзчинна клітковина, целюлоза) різних видів в᾿язкості.

В нашому асортименті представлена карбоксиметил целюлоза натрієва сіль наступної  в᾿язкості 1%-го розчину:

- мінімум 5000cps,

- мінімум 6000cps,

 - мінімум 7000cps.

Всі продукти добре розчинні, не злежуються, харчової якості. На сьогоднішній день КМЦ широко застосовується в харчовій промисловості, в основному як загусник.

Ми пропонуємо лінійку  комплексних стабілізуючих, наповнюючих та емульгуючих сумішей для виробництва різних харчових продуктів.. Ці препарати складаються на основі карагинанів,  гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгаторах, регуляторах кислотності  та інших компонентах. Вони широко використовуються у харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопосилюються (в наслідок ефекта синергізму), виходить гарний виробничий та економічний ефект.

Ми реалізуємо КМЦ (карбоксиметил целюлозу) в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовими вкладками по 25 кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

 

 

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page