Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Глюконо-дельта лактон (гдл)

Компанія Віанокс  пропонує регулятор кислотності - ГДЛ (глюконо-дельта лактон, лактон глюконової кислоти, Е 575) – добре розчинний продукт, який застосовується в м᾿ясній, молочній, рибній та інших галузях харчової промисловості.

Глюконо-дельта-лактон (ГДЛ) - білий, майже без запаху кристалічний порошок, має злегка солодкувато-кисловатим смаком, добре розчинний у воді.

Для підвищення інтенсивності і стабільності кольору регулюванні смакових якостей, регулюванні рН харчових виробів рекомендуємо застосовувати глюконо-дельта-лактон. Як регулятор смаку (надає певну гостринку - кислинку) і  як регулятор кислотності  його застосовують в харчовій промисловості.

В розчинах ГДЛ гідролізується в глюконову кислоту, поступово знижує рН системи. При встановленні рівновоги з лактону, який має слабкокислу реакцію, виникає глюконова кислота з кислим смаком та низьким показником рН.

Понижений рН встановлюється в межах від 40 до 60 хвилин і більше, в залежності від концентрації ГДЛ і температури. При температурі 25°С рівновага встановлюється через 3 год, при 40°С - через 1 год.

Крім глюконо-дельта лактона, нами розроблений ряд  комплексних стабілізуючих і емульгуючих сумішей для виробництва харчової продукції. Вони базуються на основі карагинанів, гуарової камеді, камеді тари камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), білків, емульгаторів, пшеничної і соєвої клітковини, альгинатів, цитратів, фосфатів  та інших компонентів. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопосилюються (в наслідок ефекту синергізму), виходить гарний виробничий та економічний ефект!

Ми реалізуємо  ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  в мішках з поліпропіленовим вкладками по 25кг.

Вся продукція  супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів та всіма дозвільними документами. Завдяки   нашим старанням, всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем, закупляємо безпосередньо на заводах - виробниках, тому наші ціни є демократичними!!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати з нашого асортименту продукти, які максимально підійдуть для Вашого виробництва!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page