Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ПРОТТЕКТ К4 комплексна стабілізуюча суміш

Компанія Віанокс пропонує широкий спектр стабілізаційних  систем  для  виробництва   подрібнених видів овочевих консервів (типу кабачкової ікри, соусів т. д), як наповнювач, структуроутворювач, здатний збільшити вихід готового виробу і надати більш щільну і густу текстуру.  застосовується в виробництві хріну. Всі наші суміші складалися в слідстві тривалих випробувань, протестовані на підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи із нашими функціональними сумішами!

Стабілізаційна система ПРОТТЕКТ К4 – високоякісний продукт українського виробництва, який не поступається за своїми властивостями всім існуючим імпортним аналогам і відрізняється доступною ціною.  ПРОТТЕКТ К4 - це порівняно недорогий наповнювач, на основі комплексу клітковини  та білків із гідратацією 1: 10-12.  Володіє хорошими емульгуючими і стабілізаційними властивостями.

  Ця суміш являє собою

нове покоління стабілізаторів рослинного походження з рядом суттєвих переваг:

 • високий економічний ефект від застосування;
 • абсолютно нейтральні смак і запах;
 • відмінні емульгуючі і стабілізуючі властивості;
 • має високу вологозв´язуючу здатність;
 • забезпечує бездоганну консистенцію;
 • надає високу стійкість емульсії;
 • збільшується вихід готового продукту;
 • підвищує стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні;
 • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
 • поліпшується смак продукту.
 • Стабілізатор ПРОТТЕКТ К4 -дрібнодисперсний порошок кремового кольору, набухає у воді, утворюючи в'язкі, стійкі до температури і механічних впливів гелі, емульгує і стабілізує дисперсні системи.
 • Крім комплексних рішень, ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти:

: карагінани, гуарову камедь, камедь  тари, камедь рожкового дерева, ксантанову камедь, кмц (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрія, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати  та  інші   компоненти. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів, Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів.   Ефективність і висока якість наших сумішів  можлива тільки завдяки якісному і високо- функціональною сировиною та  глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів наших технологів.

Всі наші компоненти ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами.  А завдяки тому, що ми намагаємося, щоб  всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем закуплялися  прямо на заводах - виробниках, наші  ціни реально демократичні.

Передзвоніть  нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати із  нашого асортименту продукт, максимально підходящий для Вас.

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page