Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Триполіфосфат

Компанія Віанокс - один із лідерів на ринку харчових інгрідієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних та добре розчинних  харчових фосфатів!!!, Пропонуємо Вашій увазі  триполіфосфат натрію  (трифосфат, E451, Sodium triphosphates) - один з найпопулярніших з використовуваних фосфатів у харчовій промисловості, який дуже широко використовується у виробництві м'ясопродуктів: м'ясних консервів, напівфабрикатів, делікатесної і ковбасної продукції. Переваги продукту: дрібнодисперсні гранули (підходить виробникам харчової продукції та сухих сумішей), відмінна розчинність.

Особливістю запропонованих нами фосфатів  (в данному випадку триполіфосфату натрію) є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продути моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв !!! Цей продукт давно довів свою ефективність у виробництві м'ясопродуктів. Даний продукт може використовуватися як регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів. рН середовище до якого прагне триполіфосфат натрію знаходиться в діапазоні 9,5-10 (водний 1% -й розчин) і дозволяє м'ясному білку прийняти на себе певну кількість вологи. Використання триполіфосфата значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу.

Оптимальне дозування становить 0,4% від маси основної сировини. Максимальна доза 0,75% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів у перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%).

Більш ефективно  використовувати  триполіфосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами: (з варіантами таких сумішей можна ознайомитись  на нашому сайті, або ж зателефонувавши нам). До того ж нами розроблений  ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей на основі фосфатів. Данні препарати в основі мають карагінани, гуарові камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгаторах, альгинатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються  (внаслідок ефекту синергізму)- виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо  триполіфосфат натрію  в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгрідієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати  з нашого асортимента продукт, який буде максимально Вам підходити!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page