Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Стабілізатори для виробництва тушонок

Компанія Віанокс пропонує широкий спектр стабілізаційних систем  для  виробництва консервів та паштетів, кковбасних виробів та делікатесної продукції з різним ступенем гідратації і деякими специфічними властивостями, які допоможуть Вам збільшити вихід і якість готової продукції !!! Всі наші суміші складалися в процесі тривалих випробувань, протестовані на м'ясопереробних підприємствах України та адаптовані під українську сировину, що дозволяє отримати максимальний ефект від роботи з нашими функціональними сумішами!  Наші препарати мають різну ступінь гідратації, але в будь-якому випадку дають надійне і ефективне утримання вологи (бульйону), відсутність синерезису (відсікання вологи в процесі зберігання), починають зв'язувати вологу "на холодну", що надає деякі зручності в роботі з сировиною. Всі препарати добре витримують високі температури і призначені для консервного виробництва!

Самий універсальний препарат в цьому напрямку - Проттект 60. Цей стабілізатор один з довгожителів нашого прайса! Являє собою суміш на основі камедей і каррагенанів з гідратацією в тушонках 1: 100, Додається при складанні фаршу. Добре загущує «на холодну», дає гель бульйонного кольору, відсутнє відсікання вологи (синерезис) під час зберігання

ПРОТТЕКТ 100 - комплексна стабілізаційна система з високим ступенем гідратації, до складу якої входять камеді і каррагенани.  Даний препарат має підвищену гідратацію 1:150 по волозі. Не так сильно як Проттект 60  густить «на холодну», що дозволяє працювати з більш рідким фаршем. Термостабільні якості гелю дозволяють ефективно використовувати ПРОТТЕКТ 100  в консервному виробництві.

Крім комплексних рішень ми можемо запропонувати нашим споживачам окремі компоненти: каррагенани, гуарову камідь, камідь тари, камідь рожкового дерева, ксантанову камідь, кмц (карбоксиметил целюлозу), альгінат натрію, емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати  і інші компоненти. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів !!! Ефективність і висока якість наших сумішей можлива тільки завдяки якісній і високо функціональній сировині та  глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів наших технологів.

Всі наші компоненти ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг

.Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, що максимально підходить для Вас !!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page