Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Соєва клітковина

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент харчових волокон (харчова клітковина, клітковина, целюлоза, пшенична клітковина, бамбукова клітковина, соева клітковина, суміші харчових волокон)  для харчової промисловості і м'ясної  промисловості зокрема.

Пропонована нами соєва клітковина являє собою недорогий і якісний наповнювач, який увібрав в себе кращі властивості харчових волокон і соєвих продуктів, завдяки чому на багато краще може вирішити ряд технологічних завдань, які ставляться перед вищезгаданими інгредієнтами!

Соєву клітковину з успіхом можна застосовувати в тих сферах, де на сьогоднішній день використовують ряд соєвих продуктів: борошно, концентрат і ізолят соєвого білка. Якщо провести паралелі між цими інгредієнтами, то з упевненістю можна стверджувати, що  соєва клітковина практично в два рази перевершує той же соєвий ізолят по гідратації, що дозволяє закладати її в сформованих рецептурах практично в два рази менше, або при аналогічних закладках отримати більш щільну консистенцію і більш «благородну» структуру готового виробу!. Завдяки наявності клітковини в нашому продукті значно гасяться присмаки і запахи, які виникають при підвищених дозах соєвих продуктів. Важливим фактором є порядок ціни на соєву клітковину– в середньому вона дешевше того ж соєвого ізоляту на 40%!

Хочеться акцентувати увагу споживачів, що  соєва клітковина в значній мірі складається з баластних речовин-харчових волокон, що має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Вона служить не тільки як збагачувач продуктів баластними речовинами і білком, а й пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

Вологозв'язуюча здатність.Головна функціональна особливість  клітковини – її висока вологозв'язуюча (1: 8 «на холодну» і 1:12 «на гарячу») та жирозв'язуюча здатність (до 1: 5). Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води здійснюється не тільки поверхнею волокон, а й всередині капілярних каналів, в результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту. Додавання всього 2% харчових волокон значно підвищує показник водозв'язування в харчовій системі. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не піддається ніякому негативному впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту.

Емульгуюча дія. В принципі, харчова клітковина не являється емульгатором, але було дослідно встановлено, що клітковина підтримує дію емульгаторів, а в деяких харчових системах вона може навіть повністю замінити емульгатор.

Використання клітковини для виробництва паштетів : Клітковина успішно застосовується при виробництві паштетів, надаючи продукту ніжність, пластичність (намазуємість і одночасно нарізаємість продукту).

Клітковина може здійснювати великий вплив на структуру, пружність і консистенцію готового продукту. Завдяки його структуроутворюючій дії цей продукт частково може замінити емульгатор, запобігти появі жирного присмаку, що дозволяє збільшити кількість жирної сировини в рецептурах, додасть продукту приємний, стійкий і м'який смак. Харчові волокна сприяють «розпушуванню» паштету в ж / б банку, і фіксують цей обсяг навіть при тривалому зберіганні.

Клітковина закладається на початку процесу подрібнення разом з бульйоном в сухому вигляді в кількості до 2% від основної сировини.

Харчові волокна беруть собі на озброєння багато виробників продукції лікувально-профілактичних напрямів, з акцентами «ЕКО», «БІО» і т.д.

Залежно від виду і ступеня помолу клітковини вона може бути упакована в багатошарові паперові мішки по 10, 15, 20 або 25 кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгрідієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати  з нашого асортимента продукт, який буде максимально Вам підходити!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page