Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат натрію

Компанія Віанокс - один із лідерів на ринку харчових інгрідієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних та добре розчинних  харчових фосфатів, а зокрема ефективний регулятор кислотності - пірофосфат натрію (Е450, пірофосфат, Diphosphates, пірофосфат натрію чотирьохзаміщений).

Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, кондитерських виробів, молочних і інших видах харчової промисловості. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, добре розчинний як для даного компонента. має індекс Е450.

Пірофосфат  натрію один з найпопулярніших компонентів фосфатних сумішей для виробництва м'ясопродуктів і м'ясних консервів зокрема. Він дуже схожий за своєю будовою до АТФ (комплекс, який відповідає за підтримання певного рівня вологи в клітинах м'язів), дозволяє м'ясному білку прийняти на себе максимальну кількість вологи, часто використовується в сумішах коректорах рН мяса з пороком PSE і DFD. Використання пірофосфатів  значною мірою  дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу.

Більш ефективно використовувати пірофосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей Ви можете ознайомитись на нашому сайті),або ж зателефонувавши нам, і наші фахівці із задоволенням Вас проконсультують). Нами розроблений ряд  комплексних стабілізаційних, наповнювачів і емульгуючи сумішей для виробництва всеможливих  харчових продуктів.

 

Ці препарати крім фосфатної складової в основі мають карагінани, гуарові камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгатори, альгінати, цитрати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  і інші компоненти.  Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються  (внаслідок ефекту синергізму)- виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо  пірофосфат натрію в  багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгрідієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати  з нашого асортимента продукт, який буде максимально Вам підходити!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page