Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Пірофосфат натрію двозаміщений (кислий)

Компанія Віанокс - один із лідерів на ринку харчових інгрідієнтів України, пропонує широкий асортимент  високоякісних та добре розчинних  харчових фосфатів.  Пропонуємо Вашій увазі   Пірофосфат натрію двозаміщений (дифосфат натрію, пірофосфат натрію кислий, динатрійфосфат, Е450, diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з компонентів фосфатних сумішей для м'ясних консервів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає розсипчастість навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс харчової добавки Е450. Використання динатрійфосфата значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу.В більшості сфер харчової промисловості  і в м'ясопереробної зокрема, в чистому вигляді динатрійфосфат використовувати недоцільно. Саме тому рекомендуємо використовувати наші фосфатні суміші на його основі. Особливістю пропонованих нами фосфатних сумішей є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші суміші фосфатів моментально розчиняються, і відповідно починають працювати.

Окрім сумішей фосфатів, нами розроблені  ряд  комплексних стабілізаційних  і емульгуючих сумішей для виробництва різноманітних видів харчової продукції. Ці препарати крім фосфатної складової в основі мають карагінани, гуарові камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгатори, альгінати, цитрати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  і інші компоненти. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються  (внаслідок ефекту синергізму)- виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Пирофосфат натрію кислий  упакований в в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгрідієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати  з нашого асортимента продукт, який буде максимально Вам підходити!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page