Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Глютен

Компанія Віанокс- одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісний глютен (пшеничну клейковину, пшеничний білок, суха пшенична клейковина, пшеничний глютен).

 

Пшенична клейковина – екологічно чистий продукт

Пшеничний глютен є природним комплексом нерозчинних у воді і сольових розчинах груп білкових речовин, виділених як самостійна фракція методом сепарації з подальшим подрібненням і сушінням продукту способом, який максимально зберігає природні властивості білка.

Суха пшенична клейковина вперше стала використовуватися для збагачення борошна в Англії, всього лише близько півстоліття тому.  Зараз глютен широко використовується у хлебопекарській, м’ясопереробній та інших сферах виробництва харчової промисловості у всьому світі.  У сучасній Європі більше 50% борошна проходять "збагачення" глютеном. Це пов'язано, в першу чергу, із незадовільною якістю борошна.

Пшениця і жито, вирощені в погодних умовах невластивих даними рослинам (в дуже жарких або дощових регіонах), можуть містити понижену кількість білка.  Тому, щоб зберегти високу та стабільну якість борошна з такої пшениці, його потрібно додатково збагатити клейковиною. А якщо врахувати, що лише 15-20% пшениці, вирощеної в Україні, має достатню якість білку для отримання борошна вищих сортів, то стає очевидно: в більшості випадків без добавок, здатних поліпшити якісні показники, не обійтися.  У свою чергу, єдиною натуральною добавкою, що дозволяє підвищити кінцеву якість борошна є суха пшенична клейковина (глютен).

Друга причина широкого застосування клейковини- недостатня загальна кількість необхідного людині білка, тому альтернативні способи збагачення традиційних продуктів-джерел рослинного білка - є пріоритетними в наукових розробках харчової промисловості.

Виробництво пшеничної клейковини. Зерна пшениці очищають від домішок і замочують. Потім зерна піддаються роздробленню, з них виділяють цільне ядро.  Цільне ядро ​​пшеничного зерна подається на більш дрібне дроблення, в результаті якого вивільняється увесь зв'язаний крохмаль. Отриману масу з крохмалю і пшеничного білка розділяють на відцентрових сепараторах. Наступна операція - концентрація білка. Потім пшеничну клейковину висушують і розфасовують.           

Ефективність роботи пшеничної клейковини (глютену).

У країнах ЄС вважається доцільним додавання до борошна європейських сортів пшениці (середній вміст в ній сухого білка близько 10%) від 1 до 3% сухої пшеничної клейковини. При цьому поліпшуються фізичні та реологічні властивості тіста і якість кінцевого продукту, які відповідають якості виробів, виготовлених із сортів пшениці з вмістом білка 16-17%. Глютен дозволяє створювати стабільну структуру тіста, контролювати його розтягуванність, збільшувати газоутримуючу здатність, покращувати структурно-механічні властивості тіста і, відповідно, якість готового продукту.

Додавання пшеничної клейковини. дозволить:

- стабілізувати якість борошна і отримувати борошно із наперед заданими параметрами;

 - підвищити водопоглинальну здатність тіста;

 - збільшити вихід готових виробів;

 - поліпшити реологічні властивості тіста;

 - створити стабільну структуру тіста;

 - контролювати розтягуванність тіста;

 - збільшувати газо-утримуючу здатність;

 - поліпшити структурно-механічні властивості тіста;

 - підвищити якість кінцевого продукту;

Пшенична клейковина запакована в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами.  А завдяки тому, що ми намагаємося всі ингредієнти закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні!!!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально відповідає Вашим побажанням!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page