Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Гексаметафосфат натрію

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових сумішей України, пропонує широкий асортимент високоякісних та добре розчинних  харчових фосфатів!!! Пропонуємо Вашій увазі ефективний, добре розчинний регулятор кислотності Е452 (поліфосфат натрію – гексаметафосфат натрію, гексафосфат Na, натрію поліфосфат, Sodium Polyphosphates) – один із ефективних компонентів комплексних  фосфатних систем для  виготовлення м 'ясних консервів.

Особливістю запропонованих нами фосфатів (в даному випадку  поліфосфата натрія – гексаметафосфата натрія) є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продукти моментально розчиняються, і відразу починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв !!! Використання гексаметафосфата  значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршевих продуктів, підвищується вологозв'язуюча здатність кускових продуктів.

  Оптимальне дозування становить 0,4-0,6% від маси виходу продукту (вміст кількості фосфатів в перерахунку на P2O5 не повинна перевищувати в продукті 0,4%).

Більш ефективно  використовувати  гексаметафосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами: триполіфосфатом, пірофосфатом і пірофосфатом кислим (з варіантами таких сумішей можна ознайомитись  на нашому сайті, або ж зателефонувавши нам). До того ж нами розроблений  ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей на основі фосфатів. Данні препарати в основі мають карагінани, гуарові камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгаторах, альгинатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактон)  і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються  (внаслідок ефекту синергізму)- виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо  гексаметафосфат натрію  в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгрідієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні !!!

Зателефонуйте нам і наші спеціалісти  допоможуть підібрати  з нашого асортименту продукт, який буде максимально Вам підходити!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page