Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Динатрійфосфат

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів. Пропонуємо Вашій увазі дифосфат натрію (пірофосфат натрію двохзаміщений, пірофосфат натрію кислий, динатрійфосфат, Е450, Diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з компонентів фосфатних сумішей для м'ясних консервів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає розсипчастість навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс харчової добавки Е450. Використання динатрійфосфату значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються кольороутворення готового продукту, емульгуючі та реологічні властивості фаршу.

У більшості сфер харчової промисловості і м'ясопереробної, зокрема, в чистому вигляді динатрійфосфат використовувати недоцільно, саме тому ми рекомендуємо використовувати наші фосфатні суміші на його основі. Особливістю запропонованих нами фосфатних сумішей є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші суміші фосфатів моментально розчиняються і відповідно починають працювати.

Крім сумішей фосфатів, нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва різних видів харчової продукції. Ці препарати крім фосфатної складової основані на карагенанах, гуаровій камеді, камеді тара, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), білках, емульгаторах та інших компонентах. Ці інгредієнти і в чистому вигляді дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а в сумішах їх робота взаємно посилюється (внаслідок ефекту синергізму). Таким чином, при використанні комплексних сумішей виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Динатрійфосфат запакований в багатошарові паперові мішки із поліпропіленовою вкладкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти для наших комплексних сумішей закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні!

Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально відповідає Вашим побажанням!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page