Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ПРОТТЕКТ С28 комплексна стабілізуюча суміш (сіль плавитель, коректор рН)

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України.  Усталена стабільність, якість, діловий підхід до кожного клієнта - це головний пріоритет нашої команди. Компанія Віанокс пропонує  широкий асортиментний ряд для виробництва плавлених сирів: стабілізаційні системи, емульгуючі препарати, солі-плавники, солі-коректори рН та  солі, стабілізуючі  кислотність продукту.

  Серед  наших пропозицій  солей-плавителів  можемо  виділити комплексну стабілізуючу  суміш  ПРОТТЕКТ С28- суміш  солей плавителів  та  коректорів рН, яка надійно захищає молочні білки від коагуляції при плавленні, бере участь в емульгуванні продукту, надає щільну структуру,  добре тримає буфер кислотності,  що дозволяє працювати з дуже «неоднорідним» за якістю, кислою сировиною, перезрівши  сиром і т. д.

Крім солей-плавителів, для виробництва плавлених сирів, нами розроблені ряд  комплексних стабілізаційних, наповнюючих та  емульгуючих сумішей для виробництва   багатьох  видів молочної  продукції. Ці препарати основані на гуаровій камеді, камеді тарі, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), карагінанах, емульгаторах, регуляторах кислотності та інших компонентах. Вони  дуже широко приміняються в харчовій промисловості, а поскільки  компоненти суміші  взаємопосилюються  (внаслідок ефекту синергізма), получається хороший виробничий та економічний ефект.

Ми реалізуємо нашу продукцію  в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами.  Всі інгредієнти  для наших стабілізаційних систем компанія Віанокс закупляє прямо на заводах – виробниках, щоб наші ціни були демократичні і приємні для Вас. Передзвоніть нам і наші  спеціалісти  допоможуть підібрати із нашого асортименту продукт, максимально підходящий для Вас.

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page