Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

ПРОТТЕКТ С1- комплексна стабілізуюча суміш для виробництва сметани та сметанного продукту, кефіру та кефірних продуктів, йогуртів та йогуртових продуктів -різної м.ч. жиру

Компанія Віанокс - однаі з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України пропонує  широкий асортиментний ряд  рішень  для виробництва  молочних продуктів: стабілізаційні  системи, емульгуючі препарати, солі плавники, солі коректори кислотності та солі стабілізуючі  кислотність продукту.

Пропонуємо Вашій увазі ефективну стабілізуючу систему ПРОТТЕКТ С1, для виробництва  кисломолочних продуктів  із різною м.ч. жиру в суміші, на основі  високоякісної  сировини.

Виробництво кисло-молочної продукції в любому випадку є примінення ефективних стабілізаційних систем. Суміш ПРОТТЕКТ С1 має у складі  високоякісні емульгатори  та  хорошу стабілізаційну  частину, які разом вирішують ряд завдань, здатних отримати якісний продукт:

 - надійно зв'язують вільну вологу;

 - ефективно емульгують жири;

 - стабілізують воєдино всі фази продукту (жир, вода, повітря);

  - якісні емульгатори в складі знижують поверхневий натяг і сприяють тим самим десорбції білка;

 - покращують взбитість, сухість екструзії;

  - надають кремовидності  готовому продукту.

Крім стабілізаторів для кисломолочної продукції,  нами разроблені ряд  інших  комплексних стабілізаційних, наповнюючих  та емульгуючих сумішів для виробництва   багатьох видів   продукції. Ці препарати основані на гуаровій камеди, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлоз), карагінанах, емульгаторах, регуляторах кислотності та інших компонентах. Вони  дуже широко приміняються в харчовій промисловості, а поскільки компоненти сумішів взаємопосилюються (внаслідок ефекту синергізма), получається хороший виробничий  та  економічний ефект.

Ми реалізуємо нашу продукцію в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами.  А завдяки тому, що ми намагаємося закуповувати всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем прямо на заводах-виробниках, наші ціни реально демократичні.

Передзвоніть нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати із нашого асортименту продукт, максимально підходящий для Вас.

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page