Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрія альгінат

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових  інгредієнтів України,  пропонує високоякісний  альгінат натрія (Е401, натрія альгінат, альгінат Na, Sodium alginate) - ефективний загусник, який  може давати пружні термозворотні гелі в холодних процесах.

Всі  препарати  на основі  альгінату натрія  відносно  хорошо розчиняються  в воді, не злежуються, при контакті із водою дають густу масу, яка через деякий час стає гелем типу "холодцю".  Дані властивості дуже зручні в тих випадках, коли треба бути впевненими, що підготовлена  на цьому препараті сировина не «відпустить» вологу, а надійно буде її утримувати.  завдяки таким свойствам.  Альгінат натрія знайшов  широкий спектр свого примінення  не тільки в харчовій промисловості, але і в хімічному, фармакологічному  направленні, в виробництві кремів, лакокрасочних матеріалів, в стоматології і  т.д.

Крім  альгінат натрія,  ми можемо запропонувати  нашим споживачаи   інші компоненти: карагінани, гуарову камідь, камідь  тари, камідь рожкового дерева, ксантанову камідь, кмц (карбоксиметил целюлозу), емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати  та  інші   компоненти. Вся продукція супроводжується  технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів.  Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни  при стабільно високій  якості  наших інгредієнтів.  Ефективність та  висока якість  наших  інгредієнтів  можлива  тільки завдяки якісній і високо функціональній сировині  та  глибоким знанням в компонуванні інгредієнтів наших технологів.

 

Всі наші компоненти  ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках із поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами.  А завдяки тому, що ми намагаємося, щоб  все інгредієнти для наших стабілізаційних  систем закуплялися  прямо  на заводах - виробниках, наші ціни реально  демократичні.

Передзвоніть  нам та  наші  спеціалісти допоможуть підібрати  із нашого асортименту продукт, максимально підходящий для Вас.

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page