Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Емульгатори для плавлених сирів

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент  емульгаторів для харчових виробництв! В нашому  асортименті є емульгатори на основі моногліцеридів (моностеората) жирних кислот, диглицеридів  жирних кислот (Mono- and Di-glycerides of fatty acids, Е 471, Е472, E 472c) і ін. видів емульгуючих речовин, а також компонентів-синергістів, які посилюють роботу емульгаторів, роблячи їх більш універсальними, сильними і більш функціональними. Наші емульгатори позволяють підвищити якість готових продуктів і вирішити проблеми, що виникають при переробці жирової складової.

Переваги застосування:

  • підвищується стабільність емульсії;
  • поліпшується консистенція і товарний вигляд готового продукту;
  • поліпшується смак продукту, віддаляється неприємний жирний присмак;
  • можливе застосування в рецептурі більшої кількості жирного сировини;
  • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
  • підвищується стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні.

Рекомендовані дозування: (0,2 - 0,8)%.  Точні дозування залежать від якості вихідної сировини, бажаної якості продукції та виду продукції, що виробляється.

Спосіб застосування: додається в сухому вигляді разом із жирною сировиною.

В  молочній промисловості  ПРОТТЕКТ 01 приміняється в основному в якості емульгатора  при виробництві спредів, плавлених сирів та інших видів продукції із підвищеним вмістом жирів.

Нами разраблені ряд  інших  комплексних стабілізаційних та емульгуючих сумішів для виробництва  майонезів високої, середньої  та низької  жирності, кетчупів, соусів та інших видів продукції. Ці препарати основані на моногліцеридах та дигліцеридах жирних кислот, гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюллози), карагінанах, фосфатах, цитратах та інших компонентах. Вони дуже широко приміняються в харчовій промисловості, а поскільки компоненти  сумішів взаємопосилюються (внаслідок ефекту синергізма), получається хороший виробничий  та  економічний  ефект.

Ми  реалізуємо емульгатор ПРОТТЕКТ 01 в багатошарових паперових мішках із поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами.  А завдяки тому, що ми намагаємося,  щоб всі  інгредієнти для наших стабілізаційних систем закуплялися  безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні.

Передзвоніть нам та  наші спеціалісти допоможуть підібрати  із нашого асортименту продукт, максимально підходящий для Вас!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page