Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Емульгатори для спредів

Сама популярна комплексна суміш емульгаторів та посилюючих їх роботу речовин – синергістів, для поліпшення емульсії спредів, плавлених сирів та інших видів молочної продукції з підвищеним вмістом жиру.

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент емульгаторів для харчових виробництв. В нашому асортименті є емульгатори на основі моногліцеридів (моностеората) жирних кислот, диглицеридів  жирних кислот (Mono- and Di-glycerides of fatty acids,  Е 471, Е472, E 472c) та ін. видів емульгуруючих речовин, а також компоненти-синергісти, які  посилюють  роботу емульгаторів, роблячи їх більше універсальними, сильними та більше функціональними. Наші емульгатори позволяють підвищити якість готових продуктів та вирішити проблеми, які виникають  при переробці жирових складових.

Переваги застосування:

  • підвищується стабільність емульсії;
  • поліпшується консистенція і товарний вигляд готового продукту;
  • поліпшується смак продукту, віддаляється неприємний жирний присмак;
  • можливе застосування в рецептурі більшої кількості жирного сировини;
  • стабілізується якість продукції при неоднорідності сировини і коливаннях технологічного процесу;
  • підвищується стійкість продуктів до впливу несприятливих факторів при зберіганні.

Рекомендовані дозування: 0,2 - 0,8%. Точні дозування залежать від якості вихідної сировини, бажаної якості продукції та виду продукції, що виробляється.

Спосіб застосування: додається в сухому вигляді разом з жирною сировиною.В   молочній  промисловості  ПРОТТЕКТ 01, приміняється в основному в якості емульгатора  при виробництві спредів, плавлених сирів  та інших видів продукції із   підвищеним  складом жирів.

Нами розроблені  ряд інших комплексних стабілізаційних та емульгуючих сумішів для виробництва майонезів високої, середньої та  низької жирності, кетчупів, соусів та інших видів продукції. Ці препарати основані на моногліцеридах та диглицеридах жирних кислот,  гуаровій камеді, камеді тари, камеді рожкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), карагінанах, фосфатах, цитратах   та інших  компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопосилюються (в слідстві ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий та економічний ефект.

Мы реализуємо емульгатор ПРОТТЕКТ 01 в багатошарових  бумажних  мішках із поліпропіленовою вставкою по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося, щоб всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем закуплялися на заводах- виробниках, наші ціни повністю демократичні.

Подзвоніть нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати із нашого асортименту продукт, максимально підходящий для Вас.

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page