Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Триполіфосфат

Компанія Віанокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів!!! Представляємо Вашій увазі триполіфосфат натрія (Е451, sodium triphosphates) - один з найпопулярніших з використання фосфатів у харчовій промисловості !!! Переваги продукту: дрібнодисперсні гранули (підходить виробникам харчової продукції та сухих сумішей), відмінна розчинність.

Особливістю запропонованих нами фосфатів (в даному випадку триполіфосфата натрія) є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продукти моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкування фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв !!! Цей продукт давно довів свою ефективність у виробництві м'ясопродуктів, молочних продуктів, в кондитерському виробництві і виробництві солодких напоїв.

Більш ефективно використовувати триполіфосфат натрія в комплексній суміші разом з іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можно ознайомитись на нашому сайті, або зателефонувати нам і  наші спеціалісти з задоволенням Вас проконсультують). Нами розроблено і ряд  комплексних стабілізаційних , наповняючих і емульгуючих сумішей для виробництва різних кондитерських вробів. Ці препарати  основані на фосфатах, а також карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгаторах, харчових волокнах, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні  і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (в наслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо триполіфосфат натрія в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою по 25кг.  

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page