Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрія полифосфат

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів!!! Пропонуємо Вашій увазі ефективний добре розчинний регулятор кислотності поліфосфат – гексаметафосфат натрія, (гексафосфат Na, Е452, натрія поліфосфат, Sodium Polyphosphate) - один із ефективних компонентів  комплексних фосфатних систем для  кондитерської промисловості.

Особливістю  фосфатів,  які ми пропонуємо (в даному випадку поліфосфат – гексаметафосфат натрія) є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів. При контакті з водою і незначному помішуванні наші продуті моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв!

Більш ефективно використовувати гексаметефосфат натрія в комплексній суміші разом з іншими фосфатами: триполіфосфатом, пірофосфатом і пірофосфатом кислим (з варіантами таких сумішей можна  ознайомитися на нашому сайті, або зателефонувати нам).

До того ж нами розроблено ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей,  які основані на карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), емульгаторах, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні)  і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в кондитерській промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (в наслідок ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо гексаметафосфат натрія   в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовими вкладками  по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page