Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрій лимоннокислий

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісний і ефективний  натрій лимоннокислий (цитрат, цитрат натрія, цитрат Na, Sodium citrates, Е331) для харчового виробництва!

Даний продукт може використовуватися, як варіант регулювання кислотності при виробництві харчових продуктів, а також служить відмінною альтернативою фосфатам і їх комплексам.  Використання цитрату натрія значною мірою дозволяє отримати продукт з поліпшеними емульгуючими і реологічні властивості. Цитрати знайшли широке застосування в харчовій промисловості завдяки тому, що в них відсутні залишки фосфорної кислоти (фосфатази) яка нормується в харчових продуктах.

Цитрати натрія широко використовується, як регулятор кислотності у виробництві соків, нектарів і солодких напоїв, застосовується у виробництві джемів, кремів, паст і т.д.

Особливістю запропонованих нами цитратів є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами. При контакті з водою і незначному помішуванні наші продукти моментально розчиняються і, відповідно, починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудок.

Ми постачаємо цитрат натрія промисловими партіями в мішках по 25 кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page