Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Натрія пірофосфат четирьохзаміщений

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і доре розчинних харчових фосфатів, а зокрема - эфективний регулятор кислотності пірофосфат натрія (Е450, Diphosphates, пірофосфат, пірофосфат натрія чотирьозаміщений)

Даний продукт може використовуватися, як активний регулятор кислотності при виробництві м'ясопродуктів, кондитерських виробів, молочних і інших видах харчової промисловості. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, добре розчинний, як для даного компоненту. Має індекс Е450.

Також ми розробили ряд  комплексних стабілізаційних, наповнюючих і емульгуючих сумішей для виробництва різних кондитерських виробів. Ці препарати, окрім фосфатної складової основані на карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), білках , емульгаторах, харчової і соєвій клітковині, альгинатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні  і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (завдяки ефектам синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо пірофосфат натрія упакований в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовими вкладками  по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page