Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Камідь тари

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує високоякісну і високов’язку камідь дерева тари (tara gum, Е417, тара, тара 5000, тара 4000, тара 3000. Камідь дає кремоподібну і густу структуру золю.

Камідь тари розчинна в холодній воді, а найбільшої в’язкості  такий розчин досягає при температурі більше 70˚С. При концентрації 2-3 % утворюється густа пастоподібна маса.

Харчовим системам камідь тари надає кремоподібну  структуру. Проте, як і  гуарова камідь, і камідь плодів ріжкового дерева  вона чутлива до кислотного середовища. В "холодних" технологічних процесах проблем зазвичай не виникає, проте при високих температурах ефект від присутності в системі знижується. При використанні в комбінації з іншими камедями (зокрема, з ксантановою, гуаровою, камедью ріжкового дерева а також з карагинанами) проявляється синергетичний ефект.

В харчовій промисловості тара застосовується в  основному в якості згущувача, який здатний дати кремоподібну густу структуру золю. Нами розроблено  ряд  комплексних стабілізаційних, наповнюючих і емульгуючих  сумішей для виробництва багатьох видів   кондитерської  продукції. Ці препарати основані на гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюлози), карагинанах, фосфатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні), харчової клітковини  і інших компонентах. Вони широко використовуються в   кондитерскій промисловості, а  оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (в наслідок ефекту синергізму ), отримуємо хороший виробничий і економічний ефект.

Ми реалізуємо камідь дерева тари  в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовими вкладками  по 25кг.

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page