Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Дифосфат натрія

Компанія Віанокс - одна із лідерів на ринку харчової промисловості в Україні, пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових  фосфатів.  Пропонуємо Вашій увазі дифосфат натрія (пірофосфат натрія кислий, пірофосфат натрія двохзаміщений, динатрійфосфат, Е450,  Diphosphates sodium). Даний продукт може використовуватися, як активний регулятор кислотності при виробництві кондитерських виробів. Продукт дрібнодисперсний , не злежується розсипчастий навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний , як для даного компоненту. Має індекс харчової добавки  Е450.

В кондитерській промисловості пірофосфат натрія кислий використовується, антизлежувач; регулятор кислотності; препарат, який здатний вступати в визначені реакції, в наслідок чого готові вироби насичуються повітрям, ефективний розпушувач для продуктів з підвищеним вмістом вологи. Особливістю  наших фосфатів являється їх хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наш динатрійфосфат  моментально розчиняється, і відповідно починаю працювати.

Окрім  пірофосфата натрія кислого ми пропонуємо інші види фосфатів: пірофосфат чотирьохзаміщений (лужний), триполіфосфат, гексаметафосфат (поліфосфат), монофосфат, ми розробили також ряд  комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва різних видів харчової продукції. Ці препарати окрім  фосфатної складової засновані на карагинанах, гуаровій камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантановій камеді, кмц (карбоксиметил целюллози),  білках, емульгаторах, харчової і соєвої клітковини, альгінатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоні  і  інших компонентах. Вони дуже широко застосовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаємопідсилюються (в результаті ефекту синергізму),  отримуємо чудовий виробничий і економічний результат.

Пірофосфат натрія кислий упакований в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовими вкладками  25кг.  

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів і усіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми стараємося всі інгредієнти для наших сумішей закупляти безпосередньо на заводах-виробниках, тому наші ціни демократичні!

Телефонуйте нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, який максимально Вас влаштує!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page