Оберіть мову:

iанокс"

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 (95) 053-93-60

Facebook Viber WhatsApp Telegram Instagram

Альгінат натрія

Компанія Віанокс - одна из лідерів на ринку харчових інгредієнтів України,  пропонує високоякісний альгінат натрія (Е401, натрія альгінат, альгінат Na, Sodium alginate). - ефективний згущувач, який може давати пружні термонезворотні гелі в холодних процесах.

 Всі препарати на основі альгінат натрія відносно добре розчиняється в воді, не злежуються, при контакті з водою дають густу масу, яка через деякий час становиться пружним гелем. Дані властивості дуже зручні в тих випадках , коли потрібно бути впевненим, що підготовлена на цьому препараті сировина не відпустить вологу, а надійно буде її утримувати. Завдяки таким властивостям  альгінат натрія знайшов широкий спектр свого використання не тільки в харчовій промисловості, але і в хімічній, фармакологічному напрямку, при виробництві кремів, лакофарбових матеріалів, в стоматології і інше.

Крім  альгіната натрія ми можемо запропонувати нашим споживачам інші компоненти : карагинани, гуарову камідь, камідь тари, камідь ріжкового дерева, ксантанову камідь, КМЦ (карбоксиметил целюлоза), емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати і інші  компоненти. Вся продукція      супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет дозвільних документів. Вся сировина закупляється безпосередньо на заводах-виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості  наших інгредієнтів! Ефективність і висока якість наших продуктів можлива тільки завдяки високо функціональній сировині і глибоким знанням в їх компонуванні нашими технологами.

Всі наші компоненти ми реалізуємо в багатошарових паперових мішках з поліпропіленовою вкладкою  по 25кг.  

Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших спеціалістів  і всіма дозвільними документами.

Телефонуйтете нам і наші спеціалісти допоможуть підібрати з  нашого асортименту продукт, який максимально підійде для Вас!!!

×
Консультація фахівця Задати питання
Відправити
×

Ваш запит відправлено!

Наші фахівці свзяжустся з Вами найближчим часом.

×

Помилка!

Чи не вдалося відправити запит. Будь ласка, повідомте про помилку адміністратору сайту.

Технологічна підтримка
Якщо у Вас залишилися питання, ми зможемо на них відповісти.
Консультація фахівця Задати питання
Top of Page